Відгуки
ставимося до кожного нашого клієнта з повагою
ставимося до кожного
нашого клієнта з повагою
Тому ми робимо свою роботу якісно.
Чудове СТО
Чудове СТО. Це було вперше. Напевно, хлопці роблять все. Цінник середньоринковий. Час виконання є пунктуальним. Якщо, звичайно, щось інше не прийде, що може зайняти деякий час. Я задоволений. Дякуємо за роботу!
Валентин
(5.0)
Задоволена якістю обслуговування
Звертаюся вже вдруге. Першого разу з електрики, другого разу з ходової. Виявили й усунули причину несправності. Задоволена якістю обслуговування. Рекомендую)
Anna
(5.0)
Чудове СТО
Задоволений роботою, робота виконана якісно. Рекомендуємо)
Антон
(5.0)
Зробили все швидко
Заїжджав на сто, бампер передній відреставрували і зробили відмінно. Провели в салон світло (протитуманки), відмінний електрик - Женя і знайшов витік електроенергії, і світло в салоні полагодив, і магнітолу перепідключив. Зробили все швидко.
Євгеній
(5.0)
Моя машина в хороших руках!
У мене немає слів для магії цієї служби! Дуже приємно за відмінний підхід, комфорт, оперативність, надійність, безпеку, впевненість при виході з сервісу! Моя машина в хороших руках! 🙏 Це дуже важливо! 🙏
Alla
(5.0)
Дякую за професійний підхід
Дякую за професійний підхід. Дуже точна діагностика, виявлення і усунення причин збою. Пересуватися на автомобілі стало набагато спокійніше, бо знаю що ремонтували професіонали, а не 'кум у гаражах' 😊
Дмитрий
(5.0)
contacts
571 Service завжди на зв'язку
Пишіть
sto@571.com.uaПриїжджайте
м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 52В