logo

Відгуки

ставимося до кожного нашого клієнта з повагою

ставимося до кожного
нашого клієнта з повагою

Тому ми робимо свою роботу якісно.

  • Чудове СТО

    Чудове СТО. Це було вперше. Напевно, хлопці роблять все. Цінник середньоринковий. Час виконання є пунктуальним. Якщо, звичайно, щось інше не прийде, що може зайняти деякий час. Я задоволений. Дякуємо за роботу!

    Валентин

    (5.0)

  • Задоволена якістю обслуговування

    Звертаюся вже вдруге. Першого разу з електрики, другого разу з ходової. Виявили й усунули причину несправності. Задоволена якістю обслуговування. Рекомендую)

    Anna

    (5.0)

  • Чудове СТО

    Задоволений роботою, робота виконана якісно. Рекомендуємо)

    Антон

    (5.0)

  • Зробили все швидко

    Заїжджав на сто, бампер передній відреставрували і зробили відмінно. Провели в салон світло (протитуманки), відмінний електрик - Женя і знайшов витік електроенергії, і світло в салоні полагодив, і магнітолу перепідключив. Зробили все швидко.

    Євгеній

    (5.0)

  • Моя машина в хороших руках!

    У мене немає слів для магії цієї служби! Дуже приємно за відмінний підхід, комфорт, оперативність, надійність, безпеку, впевненість при виході з сервісу! Моя машина в хороших руках! 🙏 Це дуже важливо! 🙏

    Alla

    (5.0)

  • Дякую за професійний підхід

    Дякую за професійний підхід. Дуже точна діагностика, виявлення і усунення причин збою. Пересуватися на автомобілі стало набагато спокійніше, бо знаю що ремонтували професіонали, а не 'кум у гаражах' 😊

    Дмитрий

    (5.0)

571 Service завжди на зв'язку